sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
  • Albanian
  • English
sq Shqipëri
Login

Sloti Dragons Gold Online

Click here to play

Dragons Gold
Luaj Realisht
Dragons Gold Dragons Gold

Luaj falas slotin Dragons Gold nga PlayPearls këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Dragons Gold online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të PlayPearls me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 1 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Dragons Gold është 93.5 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Dragons Gold- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Slotet e Ngjashme

Zhvilluesi

PlayPearls

Informacione mbi Lojën

RTP 93.5
Linjat 1
Bobinat 3
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Karakteristika

Etiketime

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj