sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
  • Albanian
  • English
sq Shqipëri
Login

Sloti Greta Goes Wild Online

Click here to play

Greta Goes Wild
Luaj Realisht
Greta Goes Wild Greta Goes Wild

Luaj falas slotin Greta Goes Wild nga iSoftBet këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Greta Goes Wild online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të iSoftBet me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 10 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Greta Goes Wild është 96 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Greta Goes Wild- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Ku ta luani Slotin Greta Goes Wild Për Para të Vërteta Online? - Lista e Greta Goes Wild të Kazinosë

Greta Goes Wild Bonuset me Depozitë

Shqipëri
Kahuna Casino
27K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Wednesday Deposit Bonus: 100FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas Deposit Bonus
Depozita Minimale: €25
Bast:
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: €25
Bast:

Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Zhvilluesi

iSoftBet

Informacione mbi Lojën

RTP 96
Linjat 10
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Etiketime

Slote të tjera nga iSoftBet

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!