sq
sq en

Sloti Jungle Land Online

Click here to play

Jungle Land
Luaj Tani

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Jungle Land është 95.26 %

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Provojeni fatin në Slotin Jungle Land! Rrotulloni dhe fitoni në raundin e bonusit!

Slote të tjera nga Capecod Gaming

jungle-land-capecod-gaming
Jungle Land
9/10
Luaj Tani
🧑‍💻 Zhvilluesi: Capecod Gaming
✔ Linjat: 3
🎰 Bobinat: 5
🎲 Lloji I Lojës: Slote
✨ Karakteristika: Wild Free Spins Bonus Game
🆓 Rrotullime Falas: Yes
🔥 Raundi i bonusit: Yes
✨ Raundi i dyfishtë: No
🏷️Etiketime: Spreading-Wilds
📱Slot Mobile: No
󠀥📈RTP: 95.26

Luaj falas slotin Jungle Land nga Capecod Gaming këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Jungle Land online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Capecod Gaming me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 3 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.