sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
  • Albanian
  • English
sq Shqipëri
Login

Sloti King Tiger Online

Click here to play

King Tiger
Luaj Realisht
King Tiger King Tiger

Luaj falas slotin King Tiger nga NextGen Gaming këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin King Tiger online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të NextGen Gaming me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 3 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve King Tiger është 95.1 %

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Ku ta luani Slotin King Tiger Për Para të Vërteta Online? - Lista e King Tiger të Kazinosë

King Tiger Bonuset me Depozitë

Shqipëri
Red Stag Casino
216K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 275 % deri në EUR 550 + 150 Free Spins on King Tiger
Depozita Minimale: EUR 25
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 25
Bast: 30x

Karakteristika

  • Dizajn i pastër, plot ngjyra dhe i drejtpërdrejtë
  • E disponueshme për përdorim mobile
  • Bank transfers available

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Slotet e Ngjashme

Zhvilluesi

NextGen Gaming

Informacione mbi Lojën

RTP 95.1
Linjat 3
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Slote të tjera nga NextGen Gaming

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!