sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Sloti Kings Of Crystals Online

Click here to play

Kings Of Crystals
Luaj Realisht

Vlerësimet e Lojës:

9/10
Kings Of Crystals Kings Of Crystals

Luaj falas slotin Kings Of Crystals nga All41 Studios këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Kings Of Crystals online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të All41 Studios me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 100 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Kings Of Crystals është 96.4 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Kings Of Crystals- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Ku ta luani Slotin Kings Of Crystals Për Para të Vërteta Online? - Lista e Kings Of Crystals të Kazinosë

Kings Of Crystals Bonuse pa depozitë

Cashable
100% Jo Depozit Bonus at Casino.dk
Cashable
Vlerësuar: 5.62/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: 100% deri në 100 DKK Casino.dk
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
10x Bast
DGA DGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
Cashable
20 Jo Depozit Bonus at Codere Casino IT
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: 20 deri në €20 Codere Casino IT
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
75x Bast
AAMS AAMS Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
10 PEN Jo Depozit Bonus at Inkabet Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: 10 PEN deri në 10 PEN Inkabet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
40x Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Në dispozicion në Celular
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live

Kings Of Crystals Rrotullime Falas

Cashable
20 FS Rrotullime Falas at MrQ Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS MrQ Casino
Rishikim
GBP 10 Depozita Minimale
Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • Shumë elektronike
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • Proces i thjeshtë kërkesash
 • Promocione Ditore

Lojërat e Lejuara

King Kong Cash Blueprint Gaming
Cashable
11 FS Rrotullime Falas at Mr Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 11 FS Mr Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
DGA DGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Live LojëratKazino
 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Gamë e mirë opsionesh depozitash
 • Pak opsione të metodave të pagesës
 • Një shumëllojshmëri e gjerë e lojërave bingo dhe kazino

Lojërat e Lejuara

Pink Elephants 2 Thunderkick
Cashable
500 Rrotullime Falas at Star Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 500 deri në £250 Star Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
65x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software

Lojërat e Lejuara

Fluffy Favourites Eyecon Fluffy Too Eyecon

Slote të tjera nga All41 Studios

Kings Of Crystals All41 Studios
Kings Of Crystals
9/10
Temple of Medusa All41 Studios
Temple of Medusa
9/10
11 Enchanting Relics All41 Studios
11 Enchanting Relics
9/10
Gold Collector All41 Studios
Gold Collector
9/10

Zhvilluesi

All41 Studios

Informacione mbi Lojën

RTP 96.4
Linjat 100
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Karakteristika

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.