sq Albania

Shteti

AlbaniaAlbania

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Sloti Lady Robin Hood Online

Click here to play

Lady Robin Hood
Luaj Realisht

Vlerësimet e Lojës:

9/10
Lady Robin Hood Lady Robin Hood

Luaj falas slotin Lady Robin Hood nga Bally këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Lady Robin Hood online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Bally me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 4 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Lady Robin Hood është 94 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Lady Robin Hood- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Ku ta luani Slotin Lady Robin Hood Për Para të Vërteta Online? - Lista e Lady Robin Hood të Kazinosë

Lady Robin Hood Bonuse pa depozitë

Cashable
USD 5 Jo Depozit Bonus at Boo Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: USD 5 deri në € 100 Boo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
60x Bast
Malta Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino e madhe për të gjithë
Cashable
2.50 €/£/CAD Jo Depozit Bonus at GoldRun Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: 2.50 €/£/CAD deri në 50€/£/CAD GoldRun Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
50x Bast
Malta Gaming Authority, Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Punon në xhekpote progresive!
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Cashable
€5 Jo Depozit Bonus at Play7777 Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: €5 deri në €5 Play7777 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£/$/€ 0 Depozita Minimale
100x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Bibliotekë e madhe e caktuar

Lady Robin Hood Rrotullime Falas

Cashable
11 Rrotullime Falas at VideoSlots Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 11 deri në 11 VideoSlots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
40x Bast
Curacao, Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojra të mëdha Celular
 • Novomatik Lojra Elektronike
Cashable
150 FS Bonus i Mireseardhjes at VideoSlots Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 150 FS VideoSlots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 10 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao, Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës

Lojërat e Lejuara

Jack and the Beanstalk NetEnt
Cashable
99 Rrotullime Falas at EUcasino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 99 deri në 33 EUcasino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
60x Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Lojra të Tipit Vegas

Slote të tjera nga Bally

Michael Jackson King of Pop Bally
Michael Jackson King of Pop
9/10
Tetris Super Jackpots Bally
Tetris Super Jackpots
9/10
Wild Huskies Bally
Wild Huskies
9/10
Lucky Link Beats Bally
Lucky Link Beats
9/10
Lady Robin Hood Bally
Lady Robin Hood
9/10
Peek a Boo Pixie Bally
Peek a Boo Pixie
9/10
Emerald Falls Bally
Emerald Falls
9/10
Hot Shot Blazing 7s Bally
Hot Shot Blazing 7s
9/10
Double Jackpot Black White Bally
Double Jackpot Black White
9/10
Cirque Du Soleil Kooza Bally
Cirque Du Soleil Kooza
9/10
Quick Hit Ultra Pays Sun Dragon Bally
Quick Hit Ultra Pays Sun Dragon
9/10
Quick Hit Black White 7s Bally
Quick Hit Black White 7s
9/10
Quick Hit Platinum Triple Blazing 7s Bally
Quick Hit Platinum Triple Blazing 7s
9/10
Ra The Scarab Temple Bally
Ra The Scarab Temple
9/10
Super Rise of Ra Bally
Super Rise of Ra
9/10
Spirit Guide Panda Bally
Spirit Guide Panda
9/10

Zhvilluesi

Bally

Informacione mbi Lojën

RTP 94
Linjat 4
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Karakteristika

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.