sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
  • Albanian
  • English
Support Ukraine against Russian invasion

Sloti Legend of Atlantis Online

Click here to play

Legend of Atlantis
Luaj Realisht

Vlerësimet e Lojës:

9/10
Legend of Atlantis Legend of Atlantis

Luaj falas slotin Legend of Atlantis nga Platipus këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Legend of Atlantis online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Platipus me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 3 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Legend of Atlantis është 94 %

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Slote të tjera nga Platipus

Magical Wolf Platipus
Magical Wolf
9/10
Fairy Forest Platipus
Fairy Forest
9/10
Princess of Birds Platipus
Princess of Birds
9/10
Fruity Sevens Platipus
Fruity Sevens
9/10
Caishen's Gifts Platipus
Caishen's Gifts
9/10
Safari Adventures Platipus
Safari Adventures
9/10
Monkeys Journey Platipus
Monkeys Journey
9/10
Lucky Dolphin Platipus
Lucky Dolphin
9/10
Triple Dragon Platipus
Triple Dragon
9/10
Dragon's Element Platipus
Dragon's Element
9/10
Lord of the Sun Platipus
Lord of the Sun
9/10
Crystal Sevens Platipus
Crystal Sevens
9/10
Mistress of Amazon Platipus
Mistress of Amazon
9/10

Zhvilluesi

Platipus

Informacione mbi Lojën

RTP 94
Linjat 3
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.