sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
  • Albanian
  • English
sq Shqipëri
Login

Sloti Magical Wolf Online

Click here to play

Magical Wolf
Luaj Realisht
Magical Wolf Magical Wolf

Luaj falas slotin Magical Wolf nga Platipus këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Magical Wolf online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Platipus me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 3 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Magical Wolf është 94 %

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Raundi i bonusit

Provojeni fatin në Slotin Magical Wolf! Rrotulloni dhe fitoni në raundin e bonusit!

Ku ta luani Slotin Magical Wolf Për Para të Vërteta Online? - Lista e Magical Wolf të Kazinosë

Magical Wolf Bonuset me Depozitë

Webbyslot Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €100
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: €20
Bast: 30x
Rishikim
Depozita Minimale: €20
Bast: 30x

Karakteristika

  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Website optimizuar për Celular

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Slotet e Ngjashme

Zhvilluesi

Platipus

Informacione mbi Lojën

RTP 94
Linjat 3
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!