sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Sloti Mega FireBlaze: Wild Pistolero Online

Click here to play

Mega FireBlaze: Wild Pistolero
Luaj Realisht
Mega FireBlaze: Wild Pistolero Mega FireBlaze: Wild Pistolero

Luaj falas slotin Mega FireBlaze: Wild Pistolero nga Playtech këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Mega FireBlaze: Wild Pistolero online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Playtech me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 30 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Mega FireBlaze: Wild Pistolero është 95.96 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Mega FireBlaze: Wild Pistolero- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Raundi i bonusit

Provojeni fatin në Slotin Mega FireBlaze: Wild Pistolero! Rrotulloni dhe fitoni në raundin e bonusit!

Ku ta luani Slotin Mega FireBlaze: Wild Pistolero Për Para të Vërteta Online? - Lista e Mega FireBlaze: Wild Pistolero të Kazinosë

Mega FireBlaze: Wild Pistolero Rrotullime Falas

Titan Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
Liçensë:
MGA MGA
Rrotullime Falas: 60 FS
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 50x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 50x

Karakteristika

 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
 • Ofron shumë mënyra për të paguar
 • Good reputation
 • Many payment methods

Finding the best results for you

Mega FireBlaze: Wild Pistolero Bonuset e Mirëseardhjes

Shqipëri
Ladbrokes Casino BE
18K lojtarë

Liçensë:
BGC BGC
Bonus i Mireseardhjes: 50 EUR deri në EUR 50
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
BGC BGC
Bast:

Karakteristika

 • Faqe e optimizuar për mobile
 • Përvojë argëtuese, me temë
 • ambient miqësor dhe argëtues

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Slotet e Ngjashme

Mega FireBlaze: Wild Pistolero Playtech
Mega FireBlaze: Wild Pistolero
MultiPlay Mustang Series Ainsworth Gaming Technology
MultiPlay Mustang Series

Finding the best results for you

Zhvilluesi

Playtech

Informacione mbi Lojën

RTP 95.96
Linjat 30
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Karakteristika

Etiketime

Slote të tjera nga Playtech

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!