sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
  • Albanian
  • English
sq Shqipëri
Login

Sloti Mermaid Royale Online

Mermaid Royale është aktualisht e disponueshme në faqen tonë të internetit. Ndërkohë, ne mund t'ju ofrojmë që të luani Mermaid Royale për para të vërteta në një nga kazinotë e mëposhtme.

Luaj Realisht
Mermaid Royale Mermaid Royale

Luaj falas slotin Mermaid Royale nga Real Time Gaming këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Mermaid Royale online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Real Time Gaming me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 25 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Mermaid Royale është 96.25 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Mermaid Royale- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Slotet e Ngjashme

Finding the best results for you

Zhvilluesi

Real Time Gaming

Informacione mbi Lojën

RTP 96.25
Linjat 25
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Karakteristika

Etiketime

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!