sq
sq en

Sloti Millionaire Genie Online

Click here to play

Millionaire Genie
Luaj Tani

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Millionaire Genie është 95.02 %

Sloti Mobile Millionaire Genie- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Slote të tjera nga 888 Gaming

millionaire-genie-888-gaming
Millionaire Genie
9/10
Luaj Tani
🧑‍💻 Zhvilluesi: 888 Gaming
✔ Linjat: 15
🎰 Bobinat: 5
🎲 Lloji I Lojës: Slote
✨ Karakteristika: Scatter Wild Bonus Symbols Free Spins Bonus Game
🆓 Rrotullime Falas: Yes
🔥 Raundi i bonusit: No
✨ Raundi i dyfishtë: No
🏷️Etiketime: Cartoons Adventure Magic Book Diamond Snakes Avalanche
📱Slot Mobile: Yes
󠀥📈RTP: 95.02

Luaj falas slotin Millionaire Genie nga 888 Gaming këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Millionaire Genie online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të 888 Gaming me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 15 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

Ku ta luani Slotin Millionaire Genie Për Para të Vërteta Online? - Lista e Millionaire Genie të Kazinosë

25 Bonus i Mireseardhjes at Spinzaar Casino
Spinzaar Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 25
Depozitë Minimale: £10 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Optimizuar për Celular
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
$300 Bonus i Mireseardhjes at Casino On Net
Casino On Net Cashable Bonus i Mireseardhjes: $300
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
£50 Bonus Depozitave të Lojës at Zinger Bingo Casino
Zinger Bingo Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: £50
Depozitë Minimale: £10 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Licenca UK
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Shtyrje Manuale
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
$300 Bonus i Mireseardhjes at Reef Club Casino
Reef Club Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $300
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Përdor kodin SSL
 • Nisur në 2021
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Reef Club Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.