sq
sq en

Sloti Ninja Master Online

Click here to play

Ninja Master
Luaj Tani

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Ninja Master është 95.9 %

Sloti Mobile Ninja Master- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Slote të tjera nga SkillOnNet

ninja-master-skillonnet
Ninja Master
9/10
Luaj Tani
🧑‍💻 Zhvilluesi: SkillOnNet
✔ Linjat: 3
🎰 Bobinat: 5
🎲 Lloji I Lojës: Slote
✨ Karakteristika: Free Spins Multiplier Feature-Substitution-Symbols Gamble Risk Game
🆓 Rrotullime Falas: Yes
🔥 Raundi i bonusit: No
✨ Raundi i dyfishtë: No
🏷️Etiketime: Wood Fish Ninja Oriental China Japan 3D FreeSpins-Substitution-of-wining-symbols Hieroglyph
📱Slot Mobile: Yes
󠀥📈RTP: 95.9

Luaj falas slotin Ninja Master nga SkillOnNet këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Ninja Master online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të SkillOnNet me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 3 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

Ku ta luani Slotin Ninja Master Për Para të Vërteta Online? - Lista e Ninja Master të Kazinosë

$400 Bonus Depozitave i Dytë at Prime Casino
Prime Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $400
Depozitë Minimale: $20 Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Program Fitimprurës VIP
 • Licenca UK
 • Prime Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Poker Turne të mëdha
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • 24/7 Live Suport
100% Bonus i Mireseardhjes at Slingo Casino
Slingo Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Certifikata e Besimit
 • Lojra të mëdha Celular
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Tërheqjet e Castit
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
£50 Bonus Depozitave të Lojës at Smart Mobile Casino
Smart Mobile Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: £50
Depozitë Minimale: £10 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Online Që nga 2016
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Smart Mobile Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.