sq
sq en

Sloti Pharaoh Online

Click here to play

Pharaoh
Luaj Tani

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Provojeni fatin në Slotin Pharaoh! Rrotulloni dhe fitoni në raundin e bonusit!

Slote të tjera nga GamePlay

pharaoh-gameplay
Pharaoh
9/10
Luaj Tani
🧑‍💻 Zhvilluesi: GamePlay
✔ Linjat: 3
🎰 Bobinat: 5
🎲 Lloji I Lojës: Slote
✨ Karakteristika: Scatter Wild Free Spins Bonus Game Multiplier Bonus-wheel
🆓 Rrotullime Falas: Yes
🔥 Raundi i bonusit: Yes
✨ Raundi i dyfishtë: No
🏷️Etiketime: Cats Ancient-civilizations Pharaoh Egypt Insects Scarab Pyramid Treasures Lions Birds Anubis
📱Slot Mobile: No
󠀥📈RTP: -

Luaj falas slotin Pharaoh nga GamePlay këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Pharaoh online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të GamePlay me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 3 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

Ku ta luani Slotin Pharaoh Për Para të Vërteta Online? - Lista e Pharaoh të Kazinosë

100% Bonus i Mireseardhjes at JVspin Casino
JVspin Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.