sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Sloti Queen of Spades Online

Click here to play

Queen of Spades
Luaj Realisht

Vlerësimet e Lojës:

9/10
Queen of Spades Queen of Spades

Luaj falas slotin Queen of Spades nga AGames këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Queen of Spades online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të AGames me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 21 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Queen of Spades është 94.5 %

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Raundi i bonusit

Provojeni fatin në Slotin Queen of Spades! Rrotulloni dhe fitoni në raundin e bonusit!

Ku ta luani Slotin Queen of Spades Për Para të Vërteta Online? - Lista e Queen of Spades të Kazinosë

Queen of Spades Rrotullime Falas

25% Bonus Depozitave i Tretë at Oppa888 Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 25% deri në 33000 INR Oppa888 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
1200 INR Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm

Lojërat e Lejuara

Solar Queen Playson
Cashable
50% Bonus Depozitave i Dytë at Oppa888 Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në 29000 INR Oppa888 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
1200 INR Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software

Lojërat e Lejuara

Legend of Cleopatra Playson
Cashable
25% 4th Deposit Bonus at Oppa888 Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
4th Deposit Bonus: 25% deri në 37000 INR Oppa888 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
1200 INR Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Ofruesve të ndryshme Software

Lojërat e Lejuara

Imperial Fruits: 40 lines Playson

Finding the best results for you

Slote të tjera nga AGames

Finding the best results for you

Zhvilluesi

AGames

Informacione mbi Lojën

RTP 94.5
Linjat 21
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.