sq Albania

Shteti

AlbaniaAlbania

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Sloti Riot Online

Click here to play

Riot
Luaj Realisht

Vlerësimet e Lojës:

9/10
Riot Riot

Luaj falas slotin Riot nga Mascot këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Riot online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Mascot me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 15 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Riot është 96.7 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Riot- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Ku ta luani Slotin Riot Për Para të Vërteta Online? - Lista e Riot të Kazinosë

Riot Bonuse pa depozitë

Cashable
$21 Jo Depozit Bonus at Admiral-X Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: $21 deri në $21 Admiral-X Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
Cashable
20 FS Jo Depozit Bonus at Candy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: 20 FS Candy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino Celular
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Bonuset e mira
Cashable
100 FS Jo Depozit Bonus at BitDice Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: 100 FS BitDice Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
25 Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Kazino Online më të mira
 • Tërheqjet e Castit
 • Vlera të Larta Promovimet

Riot Rrotullime Falas

Cashable
20 Rrotullime Falas at BitStarz Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 BitStarz Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€30 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shumë Promovime
 • Tërheqjet pakufizuar
Cashable
50 FS Rrotullime Falas at Slots Palace Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 FS Slots Palace Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
Cashable
10 Rrotullime Falas at CosmicSlot Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 FS CosmicSlot Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Slote të tjera nga Mascot

Bastet and Cats Mascot
Bastet and Cats
9/10
Fruits of Luxor Mascot
Fruits of Luxor
9/10
Gryphon's Castle Mascot
Gryphon's Castle
9/10
The Book of Amaterasu Mascot
The Book of Amaterasu
9/10
Anksunamun The Queen of Egypt Mascot
Anksunamun The Queen of Egypt
9/10
Merry Scary Christmas Mascot
Merry Scary Christmas
9/10
Dragons Nest Mascot
Dragons Nest
9/10
Fairytale Coven Mascot
Fairytale Coven
9/10
Prince of Persia Mascot
Prince of Persia
9/10

Zhvilluesi

Mascot

Informacione mbi Lojën

RTP 96.7
Linjat 15
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Karakteristika

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.