sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Sloti Rise Of Olympus Online

Click here to play

Rise Of Olympus
Luaj Realisht
Rise Of Olympus Rise Of Olympus

Luaj falas slotin Rise Of Olympus nga Play'n GO këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Rise Of Olympus online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Play'n GO me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 5 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Rise Of Olympus është 96.5 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Rise Of Olympus- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Raundi i bonusit

Provojeni fatin në Slotin Rise Of Olympus! Rrotulloni dhe fitoni në raundin e bonusit!

Ku ta luani Slotin Rise Of Olympus Për Para të Vërteta Online? - Lista e Rise Of Olympus të Kazinosë

Rise Of Olympus Bonuset e Mirëseardhjes

Shqipëri
Nopeampi Casino
36K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100 FS
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 0x

Karakteristika

 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • Shumë mënyra të sigurta pagese
 • Variety of games

Finding the best results for you

Rise Of Olympus Bonuset me Depozitë

Shqipëri
Mobilbahis Casino
963K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Weekend Bonus: 35 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: TL 600
Bast:
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: TL 600
Bast:

Karakteristika

 • Chat live
 • Promocione bujare
 • Lojëra të disponueshme në lëvizje
 • Instant payment methods

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Slotet e Ngjashme

Zhvilluesi

Play'n GO

Informacione mbi Lojën

RTP 96.5
Linjat 5
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Slote të tjera nga Play'n GO

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!