sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
  • Albanian
  • English
sq Shqipëri
Login

Sloti Selfie Elfie Online

Selfie Elfie është aktualisht e disponueshme në faqen tonë të internetit. Ndërkohë, ne mund t'ju ofrojmë që të luani Selfie Elfie për para të vërteta në një nga kazinotë e mëposhtme.

Luaj Realisht
Selfie Elfie Selfie Elfie

Luaj falas slotin Selfie Elfie nga Playtech këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Selfie Elfie online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Playtech me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 4 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Selfie Elfie është 96.13 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Selfie Elfie- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Slotet e Ngjashme

Zhvilluesi

Playtech

Informacione mbi Lojën

RTP 96.13
Linjat 4
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Slote të tjera nga Playtech

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj