sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Sloti Star Bounty Online

Click here to play

Star Bounty
Luaj Realisht
Star Bounty Star Bounty

Luaj falas slotin Star Bounty nga Pragmatic Play këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Star Bounty online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Pragmatic Play me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 4096 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Star Bounty është 96.61 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Star Bounty- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Ku ta luani Slotin Star Bounty Për Para të Vërteta Online? - Lista e Star Bounty të Kazinosë

Star Bounty Bonuset me Depozitë

Shqipëri
AMPM Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: 50 FS
Depozita Minimale: EUR 30
Bast: 20x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 30
Bast: 20x

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Shumë mënyra pagese të disponueshme
 • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
 • User-friendly website

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Slotet e Ngjashme

Zhvilluesi

Pragmatic Play

Informacione mbi Lojën

RTP 96.61
Linjat 4096
Bobinat 6
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Etiketime

Slote të tjera nga Pragmatic Play

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!