sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Sloti Sticky Bandits 3 Online

Click here to play

Sticky Bandits 3
Luaj Realisht
Sticky Bandits 3 Sticky Bandits 3

Luaj falas slotin Sticky Bandits 3 nga Quickspin këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Sticky Bandits 3 online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Quickspin me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 9 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Sticky Bandits 3 është 95.82 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Sticky Bandits 3- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Ku ta luani Slotin Sticky Bandits 3 Për Para të Vërteta Online? - Lista e Sticky Bandits 3 të Kazinosë

Sticky Bandits 3 Bonuset e Mirëseardhjes

Shqipëri
Magical Spin Casino
18K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 1000
Depozita Minimale: € 25
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: € 25
Bast: 30x

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Sticky Bandits 3 Bonuset me Depozitë

Shqipëri
Magical Spin Casino
18K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: 150% deri në € 1000
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: € 25
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: € 25
Bast: 30x

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Magical Spin Casino
18K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në € 1000
Depozita Minimale: € 25
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: € 25
Bast: 30x

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Slotet e Ngjashme

Zhvilluesi

Quickspin

Informacione mbi Lojën

RTP 95.82
Linjat 9
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!