sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Sloti Sugar Rush Online

Click here to play

Sugar Rush
Luaj Realisht
Sugar Rush Sugar Rush

Luaj falas slotin Sugar Rush nga Pragmatic Play këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Sugar Rush online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Pragmatic Play me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 20 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Sugar Rush është 95.25 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Sugar Rush- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Raundi i bonusit

Provojeni fatin në Slotin Sugar Rush! Rrotulloni dhe fitoni në raundin e bonusit!

Ku ta luani Slotin Sugar Rush Për Para të Vërteta Online? - Lista e Sugar Rush të Kazinosë

Sugar Rush Bonuset e Mirëseardhjes

Shqipëri
Win Legends Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 450 FS deri në EUR 500
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 25
Bast:

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Bonus mirëseardhjeje bujar
 • Promocione Ditore

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Stelario Casino
14K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 300 EUR
Depozita Minimale: 25 EUR
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: 25 EUR
Bast: 40x

Karakteristika

 • Dizajn i thjesht dhe i pastër dhe i lehtë për të gjetur probabilitetet
 • Modern website
 • Quick and easy registration

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Slotet e Ngjashme

Zhvilluesi

Pragmatic Play

Informacione mbi Lojën

RTP 95.25
Linjat 20
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Etiketime

Slote të tjera nga Pragmatic Play

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!