sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Sloti Sweet Bonanza Online

Click here to play

Sweet Bonanza
Luaj Realisht
Sweet Bonanza Sweet Bonanza

Luaj falas slotin Sweet Bonanza nga Pragmatic Play këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Sweet Bonanza online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Pragmatic Play me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 5 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Sweet Bonanza është 96.51 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Sweet Bonanza- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Ku ta luani Slotin Sweet Bonanza Për Para të Vërteta Online? - Lista e Sweet Bonanza të Kazinosë

Sweet Bonanza Rrotullime Falas

Shqipëri
Betfury Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS deri në USD 200
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Shumë Promovime
 • Pagim i Shpejtë
 • Dizenjo Miqesore per Celular
Shqipëri
Royal Panda Casino
77K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Rrotullime Falas: 150 FS
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 10x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
 • Dizajn i pastër, plot ngjyra dhe i drejtpërdrejtë
 • Good Customer Service

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Sweet Bonanza Bonuset me Depozitë

Shqipëri
MegaSlot Casino
30K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
4th Deposit Bonus: 50 FS
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • pamje dhe ndjesi e re, moderne
 • Amazing welcome bonus
 • Good Customer Service

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Slotet e Ngjashme

Zhvilluesi

Pragmatic Play

Informacione mbi Lojën

RTP 96.51
Linjat 5
Bobinat 6
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Slote të tjera nga Pragmatic Play

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj