sq Albania

Shteti

AlbaniaAlbania

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Sloti Tens or Better Progressive Online

Tens or Better Progressive është aktualisht e disponueshme në faqen tonë të internetit. Ndërkohë, ne mund t'ju ofrojmë që të luani Tens or Better Progressive për para të vërteta në një nga kazinotë e mëposhtme.

Luaj Realisht

Vlerësimet e Lojës:

9/10
Tens or Better Progressive Tens or Better Progressive

Luaj falas slotin Tens or Better Progressive nga iSoftBet këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Tens or Better Progressive online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të iSoftBet me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Tens or Better Progressive është 99.88 %

Ku ta luani Slotin Tens or Better Progressive Për Para të Vërteta Online? - Lista e Tens or Better Progressive të Kazinosë

Tens or Better Progressive Bonuse pa depozitë

15 FS Rrotullime Falas at RioBet Casino
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 15 FS deri në 15 FS RioBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
 • Rrotullime falas pa depozitë
 • Faqe e optimizuar për mobile
 • Numër fantastik bonusesh dhe promocionesh
Cashable
120 FS Jo Depozit Bonus at Platin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: 120 FS deri në € 100 Platin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
75x Bast
Isle of Man Gambling Supervision Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim

Lojërat e Lejuara

Book of Dead Play'n GO
Exclusive for CBF users Cashable
20FS Rrotullime Falas at Cookie Casino
Exclusive for CBF users Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20FS deri në EUR 50 Cookie Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
40x Bast
Malta Gaming Authority Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime ekstra falas
 • Gamë e gjerë ofruesish softuerësh të shkëlqyer
 • Shumë mënyra pagese të disponueshme
 • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
 • Mbështetje e shpejtë dhe profesionale ndaj klientit

Tens or Better Progressive Rrotullime Falas

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Spinit Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në GBP 100 Spinit Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
GBP 10 Depozita Minimale
40x Bast
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Faqe interneti e këndshme
 • Bonuse Masive
 • Aplikacion fantastik mobile
 • Lojëra të disponueshme në lëvizje

Lojërat e Lejuara

Starburst NetEnt
Cashable
12 Rrotullime Falas at EmuCasino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 12 deri në $15 EmuCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
15 FS Rrotullime Falas at RioBet Casino
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 15 FS deri në 15 FS RioBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
 • Rrotullime falas pa depozitë
 • Faqe e optimizuar për mobile
 • Numër fantastik bonusesh dhe promocionesh

Slote të tjera nga iSoftBet

Moriarty Megaways iSoftBet
Moriarty Megaways
9/10
Scrolls of RA iSoftBet
Scrolls of RA
9/10
The Love Guru iSoftBet
The Love Guru
9/10
Aztec Gold Extra Gold iSoftBet
Aztec Gold Extra Gold
9/10
Greta Goes Wild iSoftBet
Greta Goes Wild
9/10
The Olympic Slots iSoftBet
The Olympic Slots
9/10
Forest Mania iSoftBet
Forest Mania
9/10
Beverley Hills 90210 iSoftBet
Beverley Hills 90210
9/10
Million Cents HD iSoftBet
Million Cents HD
9/10
Super Tricolor iSoftBet
Super Tricolor
9/10
Fortune Diamond iSoftBet
Fortune Diamond
9/10
Paranormal Activity iSoftBet
Paranormal Activity
9/10
Spooky Family iSoftBet
Spooky Family
9/10
Pirates Island iSoftBet
Pirates Island
9/10
Royal Cash Pulse iSoftBet
Royal Cash Pulse
9/10
Morgana Megaways iSoftBet
Morgana Megaways
9/10
Aliens Attack iSoftBet
Aliens Attack
9/10

Zhvilluesi

iSoftBet

Informacione mbi Lojën

RTP 99.88
Linjat
Bobinat
Lloji I Lojës Video Poker

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Karakteristika

Etiketime

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.