sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
  • Albanian
  • English
sq Shqipëri
Login

Sloti The Great Pigsby Online

Click here to play

The Great Pigsby
Luaj Realisht
The Great Pigsby The Great Pigsby

Luaj falas slotin The Great Pigsby nga Relax Gaming këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin The Great Pigsby online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Relax Gaming me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 3 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve The Great Pigsby është 96.55 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile The Great Pigsby- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Ku ta luani Slotin The Great Pigsby Për Para të Vërteta Online? - Lista e The Great Pigsby të Kazinosë

The Great Pigsby Bonuse pa depozitë

Shqipëri
VAVADA Casino
123K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast: 20x

Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Slotet e Ngjashme

Zhvilluesi

Relax Gaming

Informacione mbi Lojën

RTP 96.55
Linjat 3
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Karakteristika

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!