sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
  • Albanian
  • English
sq Shqipëri
Login

Sloti Wild 7 Online

Click here to play

Wild 7
Luaj Realisht
Wild 7 Wild 7

Luaj falas slotin Wild 7 nga Amatic Industries këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Wild 7 online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Amatic Industries me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 3 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Wild 7 është 96 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Wild 7- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Ku ta luani Slotin Wild 7 Për Para të Vërteta Online? - Lista e Wild 7 të Kazinosë

Wild 7 Bonuset me Depozitë

Shqipëri
GrandX Casino
35K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
4th Deposit Bonus: 70% deri në €250
Depozita Minimale: €10
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
EE License EE License
Depozita Minimale: €10
Bast: 30x

Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Slotet e Ngjashme

Zhvilluesi

Amatic Industries

Informacione mbi Lojën

RTP 96
Linjat 3
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!