48 neogames Slote Online

Trego te gjitha

16 neogames Kazino

List of the best 16 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on October, reviews and bonus information.
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Shtyrje Manuale
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
Hopa CasinoHopa Casino
Depozitë Minimale€10
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€200
 • 24/7 Live Cat
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Tërheqja Pa Limit
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Kazno Celular të mëdha
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
Mr Mega CasinoMr Mega Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast35x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas20
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino Celulare më të mira
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Licenca UK
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Prime Slots CasinoPrime Slots Casino
Depozitë Minimale£10
Bast35x
Kodi BonusitLOVESPINS
Rrotullime Falas50
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • ExtraSpel Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Poker Turne të mëdha
 • Mënyra e ofruar pa instalim
ExtraSpel CasinoExtraSpel Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast50xb
Kodi BonusitSTAR30
Rrotullime Falas30
 • Përdor kodin SSL
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Kazino Online më të mira
 • Ekselent për kumar celular
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Viking Slots CasinoViking Slots Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast50x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas20
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Nisur në 2019
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Licenca UK
 • Ekselent për kumar celular
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
Megascratch CasinoMegascratch Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas20
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Provoni lojra falas
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Certifikata e Besimit
 • Baste sportive
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
Scandic CasinoScandic Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast20xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonuset tjera$25
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Nisur në 2019
 • Në dispozicion në Celular
 • Licenca UK
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
GrandGames CasinoGrandGames Casino
Depozitë Minimale€20
Bast35x
Kodi BonusitMAGIC100
Rrotullime Falas40
 • Krenohet A App tunelit
 • Uk Kumar License
 • Tërheqja Pa Limit
 • Funksion Live Chat
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Sistemi Besnik & Shpërblime
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Interwetten CasinoInterwetten Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast30x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet€400
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Një Casino e re në 2019
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Në dispozicion në Celular
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Casino RijkCasino Rijk
Depozitë Minimale€10
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€200
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Program Fitimprurës VIP
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Kazino e krijuar
 • Licenca UK
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
IWCasinoIWCasino
Depozitë Minimale€10
Bast
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Kthimit të Parave€10
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Siguruar me SSL kod
 • Ekselent për kumar celular
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Peters Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
Peters CasinoPeters Casino
Depozitë Minimale€10
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas20
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • 24/7 Live Suport
 • Shpërblim i Sistemit
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë
Crazy Scratch CasinoCrazy Scratch Casino
Depozitë Minimale$10
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes$200
 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Kazino Gati Celular
 • Novomatik Lojra Elektronike
Karamba CasinoKaramba Casino
Depozitë Minimale€10
Bast35x
Kodi BonusitASKDEVIL
Bonus Depozitave të Lojës€200
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • i lëvizshëm
 • Siguruar me SSL kod
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Prime Scratch Cards CasinoPrime Scratch Cards Casino
Depozitë Minimale€10
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€200
 

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.