40 oryx-gaming Slote Online

Trego te gjitha

18 oryx-gaming Kazino

List of the best 18 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on December, reviews and bonus information.
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Pikat e besnikërisë
 • Kazino e re 2019
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Almighty Vikings Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
Almighty Vikings CasinoAlmighty Vikings Casino
Depozitë Minimale€20
Bast25x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë€300
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Siguruar me SSL kod
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Program VIP Besnik
 • Software provuara te drejta
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Royal Blood Club CasinoRoyal Blood Club Casino
Depozitë Minimale€25
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Tretë€500
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Ekselent për kumar celular
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
 • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.
VegasBerry CasinoVegasBerry Casino
Depozitë Minimale$20
Bast50x(d+b)
Kodi BonusitVIP50TO500
Bonusi Ringarkohet$500
 • Pikat e besnikërisë
 • Online Që nga 2013
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Licenca UK
 • NetEnt Kazino Live
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Suport
Energy CasinoEnergy Casino
Depozitë Minimale£10
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet£50
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Nisur në 2019
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
SinCity CasinoSinCity Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast25x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë$300
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Shumë Promovime
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Poker Turne të mëdha
 • Përkrahje për Live Cat
OnlineCasino DeutschlandOnlineCasino Deutschland
Depozitë Minimale€20
Bast25x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet€2 000
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Përdor kodin SSL
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Funksion Live Chat
 • Big Bet World Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
Big Bet World CasinoBig Bet World Casino
Depozitë Minimale€10
Bast3x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€100
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Licenca UK
 • Shtyrje Manuale
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
Amber Casino ClubAmber Casino Club
Depozitë Minimale$201
Bast25xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Tretë$600
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Uk Kumar License
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Kazino Online më të mira
EmuCasinoEmuCasino
Depozitë Minimale100 SEK
Bast45x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë1000sek
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Certifikata e Besimit
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Ekselent për kumar celular
 • Stack99 Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Pagesat e shpejta
Stack99 CasinoStack99 Casino
Depozitë Minimale€500
Bast50x(d+b)
Kodi BonusitCONTACT SUPPORT
Bonus i Rulotës së Lartë€1 000
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Opt-në e nevojshme.
 • Programi Besnik
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Casino AdrenalineCasino Adrenaline
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Kthimit të Parave€300
 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Certifikata e Besimit
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Live Chat në dispozicion
Fenix CasinoFenix Casino
Depozitë Minimale$20
Bast35x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet$200
 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Një Casino e re në 2019
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Jackpot Knights Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • 24/7 Live Suport
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
Jackpot Knights CasinoJackpot Knights Casino
Depozitë Minimale€20
Bast50xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave të Lojës€150
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Online Që nga 2014
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Program VIP Besnik
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
Casinovo CasinoCasinovo Casino
Depozitë Minimale€30
Bast50x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet€100
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Program VIP Besnik
 • Vendos baste €5 për raund
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
BOSS CasinoBOSS Casino
Depozitë Minimale€20
Bast35xb
Kodi BonusitSATURDAY PARTY
Bonus Depozitave të Lojës€1 000
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Kazino Online më të mira
 • Nuk kërkohet llogari
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast
Casino VenturaCasino Ventura
Depozitë Minimale€50
Bast
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet20
 • Një Casino e re në 2019
 • 24/7 Live Cat
 • Provoni lojra falas
 • Uk Kumar License
 • Në dispozicion në Celular
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Bonuset e mira
EatSleepBet CasinoEatSleepBet Casino
Depozitë Minimale€10
Bast40xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë€200
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Sugar CasinoSugar Casino
Depozitë Minimale€10
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë€300
 

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.