sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë 21GNET në Shqipëri 2022
6

21GNET Kazinotë

Kazinoja më e mirë 21GNET në Shqipëri 2022

Rushmore Casino Mbyllur

$400 Bonus i Mireseardhjes at Rushmore Casino

Rushmore Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $400 deri në 100% Rushmore Casino
Rishikim
Depozita Minimale
20xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • NetEnt Kazino Live
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • 24/7 Live Suport

21GNET Kazinotë

Filtër

Doyles Casino Mbyllur

Doyles Casino

Doyles Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Doyles Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Poker Turne të mëdha
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Kazino Gati Celular
 • Paketa bujare të mirëseardhjes

VIP Lounge Casino Mbyllur

$200 Bonus i Mireseardhjes at VIP Lounge Casino

VIP Lounge Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 400% VIP Lounge Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
40xb Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Dizajni miqësor Celular
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Software provuara te drejta

Cherry Red Casino Mbyllur

Cherry Red Casino

Cherry Red Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Cherry Red Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Turne në Lojra
 • Cherry Red Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

Slots Oasis Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Slots Oasis Casino

Slots Oasis Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 500% Slots Oasis Casino
Rishikim
Depozita Minimale
20xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Website optimizuar për Celular
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë

BetCRIS Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at BetCRIS Casino

BetCRIS Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 15% BetCRIS Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$50 Depozita Minimale
5x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • NetEnt Kazino përfshin
 • Dizajni miqësor Celular
 • BetCRIS Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Licenca UK
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • BetCRIS Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.