sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Exclusive offers

sq Shqipëri

Kazinotë 21GNET më të Mira

Rushmore Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë: No license available
Depozita Minimale:
Tërheqje maksimale: 2000 USD per week
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • NetEnt Kazino Live
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • 24/7 Live Suport

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.