sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Aberrant në Shqipëri 2022
14

Aberrant Kazinotë

Kazinoja më e mirë Aberrant në Shqipëri 2022

Anna Bingo Casino Mbyllur

100% Bonus i Mireseardhjes at Anna Bingo Casino

Anna Bingo Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 100% Anna Bingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
4x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kasino e madhe
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim

Aberrant Kazinotë

Filtër

MrStar Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at MrStar Casino

MrStar Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% MrStar Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
40x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Certifikata e Besimit
 • Lojra të mëdha Celular
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • MrStar Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Përkrahje për Live Cat

Best Bet Today Casino Mbyllur

€500 Bonus i Mireseardhjes at Best Bet Today Casino

Best Bet Today Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% Best Bet Today Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Dizajni miqësor Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Software provuara te drejta

Lightbet Casino Mbyllur

€300 Bonus i Mireseardhjes at Lightbet Casino

Lightbet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 100% Lightbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Baste sportive
 • Kazino moderne, miqësore me celularin

AmorBingo Casino Mbyllur

€200 Bonus Depozitave të Lojës at AmorBingo Casino

AmorBingo Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave të Lojës: €200 deri në 100% AmorBingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino Online më të mira
 • Licenca UK
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • AmorBingo Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Lojra të Tipit Vegas

MrCasinos Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at MrCasinos

MrCasinos Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% MrCasinos
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€30 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Dizajni miqësor Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Program Fitimprurës VIP
 • Certifikata e Besimit
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino

Jackpot.pe Casino Mbyllur

Jackpot.pe Casino

Jackpot.pe Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Jackpot.pe Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Jackpot.pe Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Jackpot.pe Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Live Chat në dispozicion
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • 0-24 Afati Tërheqjes

SinCasino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at SinCasino

SinCasino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% SinCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme

VMBet Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at VMBet Casino

VMBet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% VMBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Kazino Celular
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Siguruar me SSL kod
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes

BETiBET Casino Mbyllur

€500 Bonus i Mireseardhjes at BETiBET Casino

BETiBET Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% BETiBET Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
7x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Poker Turne të mëdha
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

BetTap Casino Mbyllur

€500 Bonus i Mireseardhjes at BetTap Casino

BetTap Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% BetTap Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • RNG Certifikuar
 • Shtyrje Manuale
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Kazino Online më të mira
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë

Anna Casino Mbyllur

Anna Casino

Anna Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Anna Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

NamBet Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at NamBet Casino

NamBet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% NamBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • Lojra Live të Ofruara
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Xhekpote Progresive

Ballet Bingo Casino Mbyllur

Ballet Bingo Casino

Ballet Bingo Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Ballet Bingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Shumë Promovime
 • Baste sportive
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Funksion Live Chat
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.