sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Air Dice & OGS në Shqipëri 2022
19

Air Dice & OGS Kazinotë

Kazinoja më e mirë Air Dice & OGS në Shqipëri 2022

Betfirst Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Betfirst Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Në krye të lojrave kryesore
 • Turne në Lojra
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Kazino Gati Celular
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur

Air Dice & OGS Kazinotë

Filtër

Blitz Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Blitz Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Provoni lojra falas
 • Baste sportive
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Lehtësisht i Navigueshëm
SuperGame Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme SuperGame Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Lojrat Xhekpot
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Live Chat në dispozicion
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Website optimizuar për Celular
Magic Wins Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Magic Wins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino Celular përfshira
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Lucky Games Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Lucky Games Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Turne në Lojra
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kazino Gati Celular
Cashable
40 Bonus i Mireseardhjes at Gambola Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 40 deri në €40 Gambola Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojra Live të Ofruara
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Website optimizuar për Celular

Lojërat e Lejuara

Robin Hood EvoPlay Dead or Alive NetEnt Blood Suckers NetEnt Joker Pro NetEnt The Wish Master NetEnt Big Bang NetEnt Champion of the track NetEnt
€250 Bonus i Mireseardhjes at Circus.be Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 100% Circus.be Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
BGC BGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Krenohet A App tunelit
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Certifikata e Besimit
 • Program VIP
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Mbështetje Njohurish
Casino Belgium
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Casino Belgium
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
Golden Vegas Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Golden Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
36win Casino
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme 36win Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Provoni lojra falas
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Kazino Fantastike Live
Family Game Online Casino
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Family Game Online Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Në dispozicion në Celular
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
Casino 333 BE
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Casino 333 BE
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Pikat e besnikërisë
 • Kazino Online më të mira
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Vlera të Larta Promovimet
Palladium Games Casino
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Palladium Games Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Pagesat e shpejta
Napoleon Sports & Casino
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Napoleon Sports & Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Baste sportive
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Poker Turne të mëdha
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Kazino Gati Celular
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
€600 Bonus i Mireseardhjes at GoldenPalace.be Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €600 deri në 100% GoldenPalace.be Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
20xb Bast
BGC BGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Online Që nga 2010
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Opt-në e nevojshme.
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Ekselent për kumar celular
 • GoldenPalace.be Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Star Casino BE Casino
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Star Casino BE Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim

BETJOY Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at BETJOY Casino

BETJOY Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% BETJOY Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Punon në xhekpote progresive!
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike

Crazy Spins Casino Mbyllur

- Bonus i Mireseardhjes at Crazy Spins Casino

Crazy Spins Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: - deri në 20000% Crazy Spins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
10 Depozita Minimale
60x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Në dispozicion në Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Poker Turne të mëdha
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt

Infinitybet Casino Mbyllur

100% Bonus i Mireseardhjes at Infinitybet Casino

Infinitybet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 100% Infinitybet Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Nisur në 2022
 • Programi Besnik
 • Përkrahje për Live Cat
 • Kazino Gati Celular
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.