sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë AliQuantum Gaming në Shqipëri 2022
2

AliQuantum Gaming Kazinotë

Kazinoja më e mirë AliQuantum Gaming në Shqipëri 2022

White Knight Casino Mbyllur

$300 Bonusi Ringarkohet at White Knight Casino

White Knight Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: $300 deri në 100% White Knight Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Kasino e madhe
 • Certifikata e Besimit
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lojra të mëdha Celular
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.

AliQuantum Gaming Kazinotë

e-Casino Mbyllur

$300 Bonus i Mireseardhjes at e-Casino

e-Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 350% e-Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
35xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Siguruar me SSL kod
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Program VIP
 • Shpërblim i Sistemit
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.