sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
  • Albanian
  • English
sq Shqipëri
Login
AliQuantum Gaming

AliQuantum Gaming 2024

Kazinotë AliQuantum Gaming më të Mira

White Knight Casino
White Knight Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
Liçensë: No license available
Depozita Minimale:
Tërheqje maksimale: 1000 EUR per day/week, 3000 EUR per month
Rishikim
Liçensë: No license available

Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Kasino e madhe
  • Certifikata e Besimit
  • Opt-në e nevojshme.
  • Lojra të mëdha Celular
  • Lundrim i thjeshtë në faqe
  • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
  • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!