sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Rrotullimet Falas AllWilds më të Mira
29

AllWilds Rrotullime Falas

Rrotullimet Falas AllWilds më të Mira

Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: €10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

AllWilds Rrotullime Falas

Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Skemë besnikërie
 • Gamë e gjerë ofruesish softuerësh të shkëlqyer
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • Shumë oferta promocionale
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Faqe interneti mobile e shkëlqyer
 • Oferta të Mira për Lojtarët Ekzistues
 • Promocione bujare
 • Opsione fleksibël pagese
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbim ndaj klientit 24 orë
 • Optimizuar për Lojën Mobile
 • Shumë mënyra të sigurta pagese
 • Gamë e madhe e lojërave elektronike për të luajtur
 • Gamë Fantastike Promocionesh
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100FS
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë oferta promocionale
 • Bonuse të mëdha mirëseardhjeje
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Lojëra të disponueshme në lëvizje
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Seleksionim i gjerë lojërash
 • Program i fortë besnikërie
 • Mbështetje ndaj klientit telefonike e disponueshme
 • Seleksionim fantastik i lojërave Bingo dhe lojërave elektronike

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Mbështetja në chat live është e disponueshme 24/7
 • E thjeshtë në përdorim
 • Faqe e optimizuar për mobile
 • Shumëllojshmëri e madhe promocionesh dhe bonusesh në ofertë
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Funksion Live Chat
 • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
 • Softuer i besuar dhe i sigurt
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Paketë e madhe mirëseardhjeje për lojtarët e rinj
 • Shumëllojshmëri e madhe promocionesh dhe bonusesh në ofertë
 • Seleksionim i madh i lojërave elektronike dhe kazinove
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus mirëseardhjeje bujar
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Ekip ndihmues i mbështetjes ndaj klientit
 • Mënyra të shpejta dhe të besueshme pagese
 • Shijoni shtimin e lojërave elektronike
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • Gamë e gjerë ofruesish softuerësh të shkëlqyer
 • Shumëllojshmëri e madhe promocionesh dhe bonusesh në ofertë
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e krijuar
 • Dizajn i thjeshtë dhe i pastër i faqes së internetit
 • Shumë loëra elektronike të disponueshme
 • Bonus i madh mirëseardhjeje dhe bonus pa depozitë

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
 • Lojëra elektronike dhe me fitime në çast
 • Metoda të sigurta pagese
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Përvojë argëtuese, me temë
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 15 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Gamë e opsioneve të pagesës
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • Suporton shumë mënyra pagese
 • Kazino live e hapur
 • Bonuse të pabesueshme
 • Bonus i madh mirëseardhjeje dhe bonus pa depozitë
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • Siguri fantastike
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje për Live Cat
 • Dizajn Faqeje i Thjeshtë
 • Kazino mobile plotësisht funksionale
 • Bonuse Masive
 • Bonuse të pabesueshme
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Faqe interneti e këndshme
 • Shumë mënyra të sigurta pagese
 • Ka një ofertë mirëseardhjeje
 • Lojëra Live
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Brand i mirë-njohur
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Chat live
 • Ka oferta promocionale ditore
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e krijuar
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Promocione bujare
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
 • Bonuse të Denja Mirëseardhjeje
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Bonuse dhe promocione bujare
 • Fakte Interesante
 • Shijoni shtimin e lojërave elektronike
 • Kazino Live
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Ekip ndihmues i mbështetjes ndaj klientit
 • Siguri fantastike
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • Bonus bujar i depozitës së parë
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese
 • Përvojë mobile relativisht e mirë
 • Shumë elektronike
 • Gamë Fantastike Promocionesh
 • Seleksionim fantastik lojërash

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 30%
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: € 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Punon në xhekpote progresive!
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 15 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Skemë besnikërie
 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Ndërfaqe e thjeshtë
 • Pajtueshmëri mobile
 • Gamë e mirë promocionesh
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 15 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus mirëseardhjeje bujar
 • Gamë e gjerë valutash
 • Optimizuar për Lojën Mobile
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 15 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
 • Shërbim ndaj klientit 24 orë
 • Aplikacion fantastik mobile
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 15 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
 • Seleksionim i gjerë lojërash
 • Opsione të mira pagese
 • Promocione bujare
Shqipëri
Cashable
Chanz Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 15 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajn i thjeshtë dhe i pastër i faqes së internetit
 • Kazino live e hapur
 • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
 • Promo mirëseardhjeje e gjithanshme
 • Few payment options

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.