sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Kazinotë AllWilds më të Mira

Shqipëri
Chanz Casino
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Depozita Minimale: €10
Tërheqje maksimale: No Limits
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1
 • Rrotullime Falas: 30

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Kazino Fantastike Live

Rrotullimet Falas AllWilds më të Mira

Shqipëri
Chanz Casino
79K lojtarë

Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 100
Depozita Minimale: €10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj