sq
sq en
Amaya (Chartwell)

Rrotullimet Falas Amaya (Chartwell) më të Mira

Karamba Casino
Karamba Casino Cashable Rrotullime Falas: 20 FS
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 35x Skadon Më: No expiration date Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e krijuar

Amaya (Chartwell) Rrotullime Falas

50 Rrotullime Falas at PlayOJO Casino
PlayOJO Casino Cashable Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: €10 Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Nuk kërkohet llogari
 • Gati për Celular
50 FS Rrotullime Falas at Malina Casino
Malina Casino Cashable Rrotullime Falas: 50 FS
Depozitë Minimale: PLN 80 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
200 Rrotullime Falas at bwin Casino
bwin Casino Cashable Rrotullime Falas: 200
Depozitë Minimale: €10 Bast: 1x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Lojra të mëdha Celular
 • Nuk kërkohet llogari
 • Live Chat në dispozicion
20 Rrotullime Falas at Megascratch Casino
Megascratch Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 35xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Dizajni miqësor Celular
 • 24/7 Live Suport
20 Rrotullime Falas at Mega Casino
Mega Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: €20 Bast: 60x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Optimizuar për Celular
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Funksion Live Chat
20 Rrotullime Falas at Mega Casino
Mega Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: 20 Bast: 60x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • NetEnt Kazino Live
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
20 Rrotullime Falas at Viking Slots Casino
Viking Slots Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Në dispozicion në Celular
 • Lehtësisht i Navigueshëm
20 Rrotullime Falas at Prime Casino
Prime Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 100xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Provoni lojra falas
 • Ekselent për kumar celular
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
20 Rrotullime Falas at Prime Casino
Prime Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 100xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Nisur në 2021
 • RNG Certifikuar
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Program VIP
10 Rrotullime Falas at Stan James Casino
Stan James Casino Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 20x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Opsion per Lojrat Online
 • Pagim i Shpejtë
 • Lojrat Scratchcard
5 Rrotullime Falas at Stan James Casino
Stan James Casino Rrotullime Falas: 5
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 20x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Stan James Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojrat Scratchcard
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Dizenjo Miqesore per Celular
20 Rrotullime Falas at Peters Casino
Peters Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
500 Rrotullime Falas at Lucky Balls Casino
Lucky Balls Casino Cashable Rrotullime Falas: 500
Depozitë Minimale: £10 Bast: 20x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Funksion Live Chat
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
25 Rrotullime Falas at Lucky Balls Casino
Lucky Balls Casino Cashable Rrotullime Falas: 25
Depozitë Minimale: £10 Bast: 20x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Dizajni miqësor Celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Lojrat Kazino më të mira
25 Rrotullime Falas at SveaCasino
SveaCasino Cashable Rrotullime Falas: 25
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
10 Rrotullime Falas at SveaCasino
SveaCasino Cashable Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Kërkesa e ulët e basteve
200 Rrotullime Falas at SpilleAutomater
SpilleAutomater Cashable Rrotullime Falas: 200
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Tërheqja Pa Limit
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
25 Rrotullime Falas at SpilleAutomater
SpilleAutomater Cashable Rrotullime Falas: 25
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Kazino Gati Celular
20 Rrotullime Falas at SpilleAutomater
SpilleAutomater Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Lojrat Scratchcard
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Kazino Celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Live LojëratKazino
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kazino Celular përfshira
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Krenohet A App tunelit
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Nuk kërkohet llogari
 • Software provuara te drejta
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • RNG Certifikuar
 • Shtyrje Manuale
 • Programi Besnik
 • Kazno Celular të mëdha
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Shumë Promovime
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Licenca UK
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Kazino Online më të mira
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Online Që nga 2013
 • Shumë Promovime
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Mbështetje Njohurish
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Themeluar në 2013, Monte Carlo Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Nuk kërkohet llogari
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.