sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Rrotullimet Falas Amaya (Chartwell) më të Mira
7

Amaya (Chartwell) Rrotullime Falas

Rrotullimet Falas Amaya (Chartwell) më të Mira

Shqipëri
Cashable
PlayOJO Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
57K lojtarë

Liçensë:
SE license SE license
MGA MGA
UKGC UKGC
Rrotullime Falas: 50 FS deri në 50
Depozita Minimale: €10
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Nuk kërkohet llogari
 • Gati për Celular

Lojërat e Lejuara

Amaya (Chartwell) Rrotullime Falas

Shqipëri
Cashable
Malina Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
84K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: PLN 80
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
Shqipëri
Cashable
Wazamba Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
105K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 10 FS deri në EUR 80
Depozita Minimale:
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetja në chat live është e disponueshme 24/7
 • Platformë e thjeshtë në përdorim
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Siguri fantastike
 • E thjeshtë në kontakt

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cleopatra Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
49K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Friday Deposit Bonus: 75 FS deri në 75 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: €10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë
Shqipëri
Cashable
Gunsbet Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
18K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 60% deri në EUR 150
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Seleksionim i gjerë lojërash
 • Transaksione të sigurta
 • Faqe interneti e këndshme
 • Mënyra të shpejta dhe të besueshme pagese
 • Promo mirëseardhjeje e gjithanshme

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Gunsbet Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
18K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 60% deri në EUR 150
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Faqe interneti miqësore për mobile
 • promocione fantastike
 • Opsione të mira pagese

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Mega Casino
Editors' rating: 6.37/10
User reviews
512K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Rrotullime Falas: 20
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: €20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Optimizuar për Celular
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Funksion Live Chat

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.