sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Amigotechs në Shqipëri 2022
7

Amigotechs Kazinotë

Kazinoja më e mirë Amigotechs në Shqipëri 2022

Shqipëri
Cashable
Dolce Vita Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
4th Deposit Bonus: 50% deri në EUR 200
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 0x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Platformë e thjeshtë në përdorim
 • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese
 • Gamë e madhe e lojërave elektronike për të luajtur
 • Many deposit methods

Amigotechs Kazinotë

Filtër

Cashable
Justbet Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë:
Costa Rica License Costa Rica License
Bonus i Mireseardhjes: $250 deri në 50%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale:
Bast: 20xb
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Dizajni miqësor Celular
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Përkrahje për Live Cat
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
BetGuardian Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë:
Costa Rica License Costa Rica License
Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Nisur në 2022
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Në dispozicion në Celular
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
BetEd.com
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë:
Costa Rica License Costa Rica License
Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Licenca UK
 • Programi Besnik
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Live LojëratKazino
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
Cashable
Tropical Cash Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë:
Costa Rica License Costa Rica License
Bonus i Mireseardhjes: $720 deri në 120%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale:
Bast: 45x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Kazino Celular
 • Pikat e besnikërisë
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Bogart Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë:
Costa Rica License Costa Rica License
Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Certifikata e Besimit
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Tërheqjet e Castit
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
Havana Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë:
Costa Rica License Costa Rica License
Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • $name mobile offers NetEnt Touch games celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Mënyra e ofruar pa instalim

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.