sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
Amuzi Gaming

Amuzi Gaming 2023

Kazinotë Amuzi Gaming më të Mira

Cleos Vip Room
Kazinoja është mbyllur tashmë
3K lojtarë

Liçensë: No license available
Depozita Minimale: $10
Tërheqje maksimale: No Limits
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Në dispozicion në Celular
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj