sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë B3W Group në Shqipëri 2022
9

B3W Group Kazinotë

Kazinoja më e mirë B3W Group në Shqipëri 2022

Cashable
Monte Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: €450 deri në 150%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €10
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Program VIP Besnik
 • $name mobile casino offering NetEnt Touch kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer

B3W Group Kazinotë

Filtër

Cashable
Lucky Balls Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: £300 deri në 150%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: £25
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Siguruar me SSL kod
 • $name mobile casino offering NetEnt Touch kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Aventurë Kazino me histori interesante
Cashable
Duel 5 Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: $400 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $25
Bast: 25x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kazino e krijuar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Cashable
Yachting Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: €400 deri në 150%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €10
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • RNG Certifikuar
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
Cashable
Paris Win Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: $888 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $25
Bast: 40x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Përdor kodin SSL
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Kazino e re 2022
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Cashable
Long Harbour Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: £250 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $10
Bast: 40x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Kazino e re 2022
 • Ekselent për kumar celular
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
Cashable
BetsKING Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 150%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €10
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Online Që nga 2008
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Pagim i Shpejtë
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Kazino Gati Celular
Cashable
Casino For Me
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: €800 deri në 400%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €20
Bast: 50xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • 24/7 Live Suport
Cashable
Casino-Maximum
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
Liçensë:
Costa Rica License Costa Rica License
Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 150%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $50
Bast: 15xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino Celulare më të mira
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Bonuset e mira
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.