sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Kazinotë Bad Dingo më të Mira

Shqipëri
SkyCrown Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Tërheqje maksimale: EUR 5000 per day, EUR 10000 per week, EUR 30000 per month
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1

Karakteristika

 • Lojra të mëdha Celular
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Opsione të mira pagese

Rrotullimet Falas Bad Dingo më të Mira

Shqipëri
Betandplay Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 200 FS
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj