115

Betsoft Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse

253

Betsoft Kasinotë Online

115 Slote Online

Trego te gjitha

9 betsoft-casinos Kazino

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Gold Spins Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojra të mëdha Celular
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Live Chat në dispozicion
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Gold Spins CasinoGold Spins Casino
Depozitë Minimale£20
Bast35x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet£50
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Online Që nga 2015
 • LuckyStar Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • RNG Certifikuar
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
LuckyStar CasinoLuckyStar Casino
Depozitë Minimale$20
Bast25x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet$40
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Tërheqja Pa Limit
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Kazino Celular përfshira
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
Camasino CasinoCamasino Casino
Depozitë Minimale$10
Bast1x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes$300
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Siguruar me SSL kod
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Program VIP Besnik
 • Software provuara te drejta
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Royal Blood Club CasinoRoyal Blood Club Casino
Depozitë Minimale€25
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Tretë€500
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
Rich CasinoRich Casino
Depozitë Minimale$25
Bast20x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i TretëUnlimited
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Pagim i Shpejtë
 • RNG Certifikuar
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Winmasters Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Shpërblim i Sistemit
Winmasters CasinoWinmasters Casino
Depozitë Minimale€10
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitCASINO200
Bonus i Mireseardhjes€200
 • Licencat me bazë të BE-së
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Kazno Celular të mëdha
 • Shpërblim i Sistemit
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
BetDNA CasinoBetDNA Casino
Depozitë Minimale$50
Bast60xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes100%
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Krenohet A App tunelit
 • Players Only Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Poker Turne të mëdha
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
 • Aventurë Kazino me histori interesante
Players Only CasinoPlayers Only Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Kthimit të Parave$500
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Kazino Online më të mira
 • RNG Certifikuar
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Devilfish CasinoDevilfish Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet£50
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
VIP Room CasinoVIP Room Casino
Depozitë Minimale€20
BastNo
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Tretë€750
 • i lëvizshëm
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Shumë Promovime
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Në krye të lojrave kryesore
 • 21 Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Tërheqjet pakufizuar
21 Casino21 Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë£100
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Ekselent për kumar celular
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Lapalingo CasinoLapalingo Casino
Depozitë Minimale€20
Bast35x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas25
 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Kazino Online më të mira
 • Licenca UK
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Reel Island CasinoReel Island Casino
Depozitë Minimale£10
Bast35x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Tretë£400
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Hello! Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Vlera të Larta Promovimet
Hello! CasinoHello! Casino
Depozitë Minimale€10
Bast25x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë€500
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Live Chat në dispozicion
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Website optimizuar për Celular
Panther CasinoPanther Casino
Depozitë Minimale$10
Bast50x(d+b)
Kodi BonusitDEP2
Bonus Depozitave i Dytë$1000
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Lojra të mëdha Celular
 • Funksion Live Chat
 • Kazino e re 2019
 • RedSlots Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
RedSlots CasinoRedSlots Casino
Depozitë Minimale€25
Bast1x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet€250
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Program VIP Besnik
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Live Chat në dispozicion
 • 24/7 Live Suport
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
WildSlots CasinoWildSlots Casino
Depozitë Minimale€10
Bast13x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet€200
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Ekselent për kumar celular
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
 • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.
VegasBerry CasinoVegasBerry Casino
Depozitë Minimale$20
Bast50x(d+b)
Kodi BonusitVIP50TO500
Bonusi Ringarkohet$500
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Program VIP Besnik
 • RNG Certifikuar
 • Lojra të mëdha Celular
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Live Chat në dispozicion
 • Mbështetje Njohurish
 • Novomatik Lojra Elektronike
Casino EstrellaCasino Estrella
Depozitë Minimale€20
Bast30x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas100
 • Një Casino e re në 2019
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • 24/7 Live Suport
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
123VegasWin123VegasWin
Depozitë Minimale$50
Bast20xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonuset tjera$25
 • 24/7 Live Cat
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Bonus pa Pagesë
 • RNG Certifikuar
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Live LojëratKazino
Smart Live Gaming CasinoSmart Live Gaming Casino
Depozitë Minimale£20
Bast25x(d+b)
Kodi BonusitBONUS3
Bonus Depozitave i Tretë£500
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Pikat e besnikërisë
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Lojrat Xhekpot
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
Casino SiegerCasino Sieger
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast60xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë€200
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Certifikata e Besimit
 • Opt-në e nevojshme.
 • Themeluar në 2014, FortuneJack Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Kazino Celular përfshira
 • FortuneJack Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
FortuneJack CasinoFortuneJack Casino
Depozitë Minimale0.01 BTC
Bast40xb
Kodi BonusitFJ75500
Bonus Depozitave të Lojës500mbtc
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Nisur në 2019
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
SinCity CasinoSinCity Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast25x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë$300
 • Siguruar me SSL kod
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Në dispozicion në Celular
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • 24/7 Live Suport
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
Gossip Slots CasinoGossip Slots Casino
Depozitë Minimale$25
Bast50x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë$2000
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Ekselent për kumar celular
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Filloni nga 10 €
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
ahaCasinoahaCasino
Depozitë Minimale€20
Bast45x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë€100
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Kasino e madhe
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Optimizuar për Celular
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Carbon CasinoCarbon Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet$100
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Siguruar me SSL kod
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Lojra të mëdha Celular
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Kazino e shkëlqyer live
Huge Slots CasinoHuge Slots Casino
Depozitë Minimale$20
Bast35x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes100%
 • Një Casino e re në 2019
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Licenca UK
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Shtyrje Manuale
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Pajtueshmëri Celulare
7 Spins Casino7 Spins Casino
Depozitë Minimale$25
Bast25x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i TretëUnlimited
 • Licencat me bazë të BE-së
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Bonuset e mira
Vera&Juan CasinoVera&Juan Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast40xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes100%
 

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.