sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Blue Gem Gaming në Shqipëri 2022
15

Blue Gem Gaming Kazinotë

Kazinoja më e mirë Blue Gem Gaming në Shqipëri 2022

Chilli Casino Mbyllur

666 Bonus i Mireseardhjes at Chilli Casino

Chilli Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 666 deri në £150 Chilli Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
65x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Lojra Live të Ofruara
 • Jo Limite në Tërheqje

Blue Gem Gaming Kazinotë

Filtër

Vegas Luck Casino Mbyllur

Vegas Luck Casino

Vegas Luck Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Vegas Luck Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojra Live të Ofruara
 • Website optimizuar për Celular

Power Spins Casino Mbyllur

100 Bonus i Mireseardhjes at Power Spins Casino

Power Spins Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 100 deri në £100 Power Spins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
65x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Website optimizuar për Celular

BetCave Casino Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at BetCave Casino

BetCave Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 BetCave Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
50xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Përkrahje për Live Cat
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software

e-Casino Mbyllur

$300 Bonus i Mireseardhjes at e-Casino

e-Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 350% e-Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
35xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Siguruar me SSL kod
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Program VIP
 • Shpërblim i Sistemit
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë

GoFish Casino Mbyllur

Unlimited Bonus i Mireseardhjes at GoFish Casino

GoFish Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: Unlimited deri në 177% GoFish Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Certifikata e Besimit
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Poker Turne të mëdha
 • Mbështetje Njohurish
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

VegasAmped Casino Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at VegasAmped Casino

VegasAmped Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% VegasAmped Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
50xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Nuk kërkohet llogari
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Gati për Celular

GeoBet Casino Mbyllur

GeoBet Casino

GeoBet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme GeoBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Nisur në 2022
 • Licenca UK
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • GeoBet Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Funksion Live Chat
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes

Teambet Casino Mbyllur

€50 Bonus i Mireseardhjes at Teambet Casino

Teambet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €50 deri në 100% Teambet Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Siguruar me SSL kod
 • Dizajni miqësor Celular
 • Teambet Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Pagim i Shpejtë
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Bonuset e mira
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve

Camasino Casino Mbyllur

$300 Bonus i Mireseardhjes at Camasino Casino

Camasino Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 100% Camasino Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
1x(d+b) Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Tërheqja Pa Limit
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Kazino Celular përfshira
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer

Casino Solera Mbyllur

$150 Bonus i Mireseardhjes at Casino Solera

Casino Solera Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $150 deri në 100% Casino Solera
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Nisur në 2022
 • Shumë Promovime
 • Në dispozicion në Celular
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Lojra të Tipit Vegas

Ace Live Casino Mbyllur

$300 Bonus i Mireseardhjes at Ace Live Casino

Ace Live Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 150% Ace Live Casino
Rishikim
Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • RNG Certifikuar
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Ace Live Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt

Jackpot Red Casino Mbyllur

$222 Bonus i Mireseardhjes at Jackpot Red Casino

Jackpot Red Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $222 deri në 100% Jackpot Red Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Dizajni miqësor Celular
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Licenca UK
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Poker Turne të mëdha
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë

Castle Casino Mbyllur

£30 Bonuset tjera at Castle Casino

Castle Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: £30 Castle Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£30 Depozita Minimale
Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Optimizuar për Celular
 • Nisur në 2022
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

BGO Casino Mbyllur

100% Bonus i Mireseardhjes at BGO Casino

BGO Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $300 BGO Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
50x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Siguruar me SSL kod
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Funksion Live Chat
 • BGO Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.