sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
  • Albanian
  • English
sq Shqipëri
Login
CGTV Games

CGTV Games 2023

Kazinotë CGTV Games më të Mira

Blackjack Club Casino
Blackjack Club Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale:
Tërheqje maksimale: Not Stated
Rishikim
Liçensë:
Curacao Curacao

Karakteristika

  • Licenca UK
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Ekselent për kumar celular
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • Sistemi Besnik & Shpërblime
  • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
  • Ka Novomatiks

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!