sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Cozy Games në Shqipëri 2022
8

Cozy Games Kazinotë

Kazinoja më e mirë Cozy Games në Shqipëri 2022

Cashable
€300 Bonus i Mireseardhjes at William Hill Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 100% William Hill Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Kazino e shkëlqyer live
 • 24/7 Live Suport
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes

Cozy Games Kazinotë

Cashable
100 Bonus i Mireseardhjes at Mummies Bingo Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100 deri në £100 Mummies Bingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
85x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kasino e madhe
 • Optimizuar për Celular
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Jo Limite në Tërheqje
Cashable
50% Bonus i Mireseardhjes at Cobalt Kings Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 50% deri në £300 Cobalt Kings Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Bumble Bingo Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në £100 Bumble Bingo Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
4x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë

Summit Casino Mbyllur

10% Bonusi Ringarkohet at Summit Casino

Summit Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: 10% deri në 10% Summit Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Provoni lojra falas
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Live Chat në dispozicion
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.

Gold Bank Casino Mbyllur

£5 Bonus Depozitave i Tretë at Gold Bank Casino

Gold Bank Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Tretë: £5 deri në 5% Gold Bank Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Program VIP Besnik
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • Themeluar në 2015, Gold Bank Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online

Mini Mobile Casino Mbyllur

£500 Bonus i Mireseardhjes at Mini Mobile Casino

Mini Mobile Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £500 deri në 100% Mini Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Përkrahje për Live Cat
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

SpinsVilla Casino Mbyllur

£5 Bonus Depozitave i Dytë at SpinsVilla Casino

SpinsVilla Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Dytë: £5 deri në 5% SpinsVilla Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
40xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Bonus pa Pagesë
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Licenca UK
 • Xhekpote Progresive
 • Kazino Gati Celular
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.