sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Digital Gaming Solutions në Shqipëri 2022
7

Digital Gaming Solutions Kazinotë

Kazinoja më e mirë Digital Gaming Solutions në Shqipëri 2022

Cashable
10% Bonus i Kthimit të Parave at BetUS Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në 10% BetUS Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
40xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Pajtueshmëri Celulare
 • BetUS Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Pagesat e shpejta

Digital Gaming Solutions Kazinotë

Cashable
$400 Bonus i Mireseardhjes at Island Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $400 deri në 50% Island Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$50 Depozita Minimale
10xd Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Përdor kodin SSL
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • 24/7 Live Suport

Sportbet Casino Mbyllur

$520 Bonus i Mireseardhjes at Sportbet Casino

Sportbet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $520 deri në 50% Sportbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$100 Depozita Minimale
10x Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Baste sportive
 • Uk Kumar License
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Bonuset e mira
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
 • Bibliotekë e madhe e caktuar

Wager Web Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Wager Web Casino

Wager Web Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 50% Wager Web Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
10x Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Program VIP Besnik
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!

BetCRIS Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at BetCRIS Casino

BetCRIS Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 15% BetCRIS Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$50 Depozita Minimale
5x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • NetEnt Kazino përfshin
 • Dizajni miqësor Celular
 • BetCRIS Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Licenca UK
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • BetCRIS Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike

Tropical Cash Casino Mbyllur

$720 Bonus i Mireseardhjes at Tropical Cash Casino

Tropical Cash Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $720 deri në 120% Tropical Cash Casino
Rishikim
Depozita Minimale
45x(d+b) Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Kazino Celular
 • Pikat e besnikërisë
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë

Vietbet Casino Mbyllur

Vietbet Casino

Vietbet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Vietbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ka Live Lojëra Kazino

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.