sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Electracade në Shqipëri 2022
8

Electracade Kazinotë

Kazinoja më e mirë Electracade në Shqipëri 2022

Party Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Party Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Kazno Celular të mëdha
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Mbështetje Njohurish
 • Kazino Fantastike Live

Electracade Kazinotë

Filtër

Party Poker Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Party Poker Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Website optimizuar për Celular
Exclusive for CBF users Cashable
€225 Bonus i Mireseardhjes at bwin Casino
Exclusive for CBF users Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €225 deri në 100% bwin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Siguruar me SSL kod
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Bet365 Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Bet365 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Certifikata e Besimit
 • Lojrat Scratchcard
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Kazino Celular përfshira
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Përkrahje për Live Cat
 • Rulo të Larta VIP Klub

Casino Lux Mbyllur

Casino Lux

Casino Lux Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Casino Lux
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Uk Kumar License
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino Online më të mira
 • Lojra të mëdha Celular
 • Casino Lux celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det

Eurobet Casino Mbyllur

Eurobet Casino

Eurobet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Eurobet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Dizajni miqësor Celular
 • NetEnt Kazino Live
 • Lojrat Xhekpot
 • Eurobet Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Kazino Fantastike Live

Blue Square Casino Mbyllur

£100 Bonus i Mireseardhjes at Blue Square Casino

Blue Square Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në 100% Blue Square Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20xd Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Lojra të mëdha Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt

Casino Elegance Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at Casino Elegance

Casino Elegance Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% Casino Elegance
Rishikim
Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Ekselent për kumar celular
 • Sistemi Besnik & Shpërblime
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.