sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Euro Games Technology në Shqipëri 2022
13

Euro Games Technology Kazinotë

Kazinoja më e mirë Euro Games Technology në Shqipëri 2022

NamBet Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at NamBet Casino

NamBet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% NamBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • Lojra Live të Ofruara
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Xhekpote Progresive

Euro Games Technology Kazinotë

Quasar Gaming Casino Mbyllur

300 Bonus Depozitave i Dytë at Quasar Gaming Casino

Quasar Gaming Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Dytë: 300 deri në 50% Quasar Gaming Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Kazino Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Certifikata e Besimit
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve

Circus.ro Casino Mbyllur

1000ron Bonus i Mireseardhjes at Circus.ro Casino

Circus.ro Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 1000ron deri në 100% Circus.ro Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
250 RON Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Circus.ro Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt

BettingWays Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at BettingWays Casino

BettingWays Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% BettingWays Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Dizajni miqësor Celular
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Turne në Lojra
 • BettingWays Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes

Slotobank Casino Mbyllur

200 Bonus Depozitave i Tretë at Slotobank Casino

Slotobank Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Tretë: 200 deri në 50% Slotobank Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
50 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Certifikata e Besimit
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Slotobank Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Slotobank Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Bibliotekë e madhe e lojrave

SinCasino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at SinCasino

SinCasino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% SinCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme

Portomaso Casino Mbyllur

€150 Bonus i Mireseardhjes at Portomaso Casino

Portomaso Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €150 deri në 100% Portomaso Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Kazino Celular përfshira
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme

Best Bet Today Casino Mbyllur

€500 Bonus i Mireseardhjes at Best Bet Today Casino

Best Bet Today Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% Best Bet Today Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Dizajni miqësor Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Software provuara te drejta

KingPlayer Casino Mbyllur

€300 Bonus i Mireseardhjes at KingPlayer Casino

KingPlayer Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 100% KingPlayer Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizajni miqësor Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Lojra Live të Ofruara
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Live Chat në dispozicion
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme

BetTap Casino Mbyllur

€500 Bonus i Mireseardhjes at BetTap Casino

BetTap Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% BetTap Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • RNG Certifikuar
 • Shtyrje Manuale
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Kazino Online më të mira
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë

VMBet Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at VMBet Casino

VMBet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% VMBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Kazino Celular
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Siguruar me SSL kod
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes

Betn1 Casino Mbyllur

Betn1 Casino

Betn1 Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Betn1 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e krijuar
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Licenca UK
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Kërkesa e ulët e basteve

BetNCatch Casino Mbyllur

€300 Bonus i Mireseardhjes at BetNCatch Casino

BetNCatch Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 150% BetNCatch Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Baste sportive
 • Uk Kumar License
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.