sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Exclusive offers

sq Shqipëri

Kazinotë Fresh Deck më të Mira

Shqipëri
Cashable
Wild Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
305K lojtarë

Liçensë:
Panama Panama
Tuesday Deposit Bonus: 50 EUR deri në 50 EUR
Llojet bonuseve: Për lojtarët ekzistues
Depozita Minimale: 50 EUR
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer

Bonuset Pa Depozitë Fresh Deck më të Mira

Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS deri në USD 100
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetje ndaj klientit e shkëlqyer
 • Shumë mënyra për të kontaktuar
 • Faqe e optimizuar për mobile
 • Fakte Interesante
 • Quick registration

Lojërat e Lejuara

Rrotullimet Falas Fresh Deck më të Mira

Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 185 FS
Depozita Minimale: USD 75
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pagesat e shpejta
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Shumë mënyra pagese të disponueshme
 • Siguri fantastike
 • Menu e pastër dhe e organizuar

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.