sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Gamescale në Shqipëri 2022
7

Gamescale Kazinotë

Kazinoja më e mirë Gamescale në Shqipëri 2022

Cashable
300% Bonus i Mireseardhjes at Loony Bingo Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 300% deri në £30 Loony Bingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£5 Depozita Minimale
4x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Jo Limite në Tërheqje

Gamescale Kazinotë

Casino Astral ka hyrë në listën e zezë

400% 3rd Deposit Bonus at Casino Astral

Casino Astral ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
3rd Deposit Bonus: 400% deri në € 1000 Casino Astral
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 25 Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

Casino Disco ka hyrë në listën e zezë

250% Bonus Depozitave i Tretë at Casino Disco

Casino Disco ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Tretë: 250% deri në €500+75FS Casino Disco
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
33x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Website optimizuar për Celular

Cosmik Casino Mbyllur

€1 500 Bonus i Mireseardhjes at Cosmik Casino

Cosmik Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €1 500 deri në 220% Cosmik Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
33xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Uk Kumar License
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Kazino e re 2022
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Website optimizuar për Celular

Deuce Club Casino Mbyllur

€1 500 Bonus i Mireseardhjes at Deuce Club Casino

Deuce Club Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €1 500 deri në 200% Deuce Club Casino
Rishikim
Depozita Minimale
33x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Dizajni miqësor Celular
 • Shumë Promovime
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Uk Kumar License
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Kazino Fantastike Live

Company Casino Mbyllur

€2 000 Bonus i Mireseardhjes at Company Casino

Company Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €2 000 deri në 200% Company Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
33x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Licenca UK
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes

Atlantic Casino Mbyllur

15% Bonus i Mireseardhjes at Atlantic Casino

Atlantic Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 15% deri në €1000 Atlantic Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
25x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Siguruar me SSL kod
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Atlantic Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Kazino Fantastike Live
 • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.