sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë GamesOS/CTXM në Shqipëri 2022
15

GamesOS/CTXM Kazinotë

Kazinoja më e mirë GamesOS/CTXM në Shqipëri 2022

Cashable
30% 5th Deposit Bonus at 888 Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
5th Deposit Bonus: 30% deri në €350 888 Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
3x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Pikat e besnikërisë
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino e krijuar
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Lundrim i thjeshtë në faqe

GamesOS/CTXM Kazinotë

Cashable
$88 Bonus i Mireseardhjes at M88 Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $88 deri në 208% M88 Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Pagcor Pagcor Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • 24/7 Live Cat
 • Kasino e madhe
 • Ne dispozicion pa instalim
 • RNG Certifikuar
 • Program VIP
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Ekselent për kumar celular
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Rosy Bingo Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në £100 Rosy Bingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
Cashable
20 FS Rrotullime Falas at PropaWin Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS PropaWin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 10 Depozita Minimale
60x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Gati për Celular

Lojërat e Lejuara

Cuddles Royal Lady Luck Games
Cashable
70% Bonus Depozitave i Tretë at LotaPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 70% deri në €700 LotaPlay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€100 Depozita Minimale
30x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Lojrat Scratchcard
 • RNG Certifikuar
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • LotaPlay Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Bonuset e mira
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Cashable
40 Deposit Bonus at Bet4Joy Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 40 deri në €40 Bet4Joy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Opsion per Lojrat Online
 • Provoni lojra falas
 • Program Fitimprurës VIP
 • Licenca UK
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Glossy Bingo Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në £100 Glossy Bingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Live Cat
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Website optimizuar për Celular

Adameve Casino Mbyllur

Adameve Casino

Adameve Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Adameve Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Licenca UK
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Funksion Live Chat
 • Kazino Online më të mira
 • Adameve Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!

New Dawn Casino Mbyllur

$500 Bonus i Mireseardhjes at New Dawn Casino

New Dawn Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 500% New Dawn Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Licenca UK
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Vlera të Larta Promovimet

Norskespill Casino Mbyllur

1000 NOK Bonusi Ringarkohet at Norskespill Casino

Norskespill Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: 1000 NOK deri në 50% Norskespill Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
100 NOK Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Baste sportive
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • RNG Certifikuar
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lojra të Tipit Vegas

1King Casino Mbyllur

1King Casino

1King Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme 1King Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Krenohet A App tunelit
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave

ChipsPalace Casino Mbyllur

ChipsPalace Casino

ChipsPalace Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme ChipsPalace Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Në dispozicion në Celular
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • ChipsPalace Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur

Casino Lucky Win Mbyllur

$350 Bonus i Mireseardhjes at Casino Lucky Win

Casino Lucky Win Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $350 deri në 250% Casino Lucky Win
Rishikim
$50 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino e krijuar
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Casino Lucky Win ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Pagesat e shpejta

Lucky Hill Casino Mbyllur

20% Bonusi Ringarkohet at Lucky Hill Casino

Lucky Hill Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: 20% Lucky Hill Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Dizajni miqësor Celular
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Kazino e re 2022
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Kazino Fantastike Live

Florijn Casino Mbyllur

€25 Bonus i Mireseardhjes at Florijn Casino

Florijn Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €25 deri në 50% Florijn Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Pikat e besnikërisë
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Licenca UK
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.