sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Gamesys në Shqipëri 2022
11

Gamesys Kazinotë

Kazinoja më e mirë Gamesys në Shqipëri 2022

Cashable
30 FS Bonus i Mireseardhjes at Jackpotjoy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 30 FS deri në £50 Jackpotjoy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Uk Kumar License
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • 24/7 Live Suport

Gamesys Kazinotë

Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at Botemania Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në € 200 Botemania Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 10 Depozita Minimale
4x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shumë Promovime
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
Cashable
100 Bonus i Kthimit të Parave at Virgin Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 100 deri në $100 Virgin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
No Bast
Jersey Jersey Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at Chat Mag Bingo Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në £40 Chat Mag Bingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
4x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Uk Kumar License
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
50 Bonus i Mireseardhjes at MONOPOLY Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 50 deri në £50 MONOPOLY Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
No Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Lojra Live të Ofruara
 • Jo Limite në Tërheqje
Tropicana Atlantic City Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Tropicana Atlantic City Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Tërheqjet pakufizuar
Cashable
$25 Jo Depozit Bonus at Scores Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: $25 deri në $25 Scores Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
20x Bast
Jersey Jersey Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Punon në xhekpote progresive!
 • Optimizuar për Celular
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Cashable
£20 Bonuset tjera at Caesars Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: £20 deri në £20 Caesars Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Licenca UK
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.
Cashable
£50 Bonus i Mireseardhjes at Heart Bingo Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £50 deri në 200% Heart Bingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
4x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Kazino Celulare më të mira
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • NetEnt Kazino Live
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Live Chat në dispozicion

Virgin Games ka hyrë në listën e zezë

£200 Bonus i Mireseardhjes at Virgin Games

Virgin Games ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £200 deri në 200% Virgin Games
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
4xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Turne në Lojra
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Kazino Gati Celular
 • Kazino Fantastike Live
 • Promovimet javore për të kërkuar

Starspins Casino Mbyllur

30 Bonus i Mireseardhjes at Starspins Casino

Starspins Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 30 Starspins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.